Кадровий склад закладу освіти

Дані про працівників

 

№ п/п

Прізвище, ім’я по батькові

Посада

 
 

1.       

Бігун 

Людмила Василівна

Директор

 

2.       

Кругляк

 Лілія

Дмитрівна

Заступник директора

 

3.       

Захарчук

Наталія Григорівна

Заступник директора

 

4.       

Посвалюк

Тетяна Миколаївна

Заступник директора

 

5.       

Баланюк

 Ганна

Юріївна

Практик. психолог

 

6.       

Полігас

Альона Анатоліївна

Соц.

педагог

 

7.       

Ошовська

 Наталя Володимирівна

Педагог-організатор

 

8.       

Любанська

Олена Миколаївна

Уч. укр. мови і літерат.

 

9.       

Оніщишена

Наталя Миколаївна

Уч. укр. мови і літерат.

 

10.    

Алєксєєва

Олена Олександрівна

Уч. укр. мови і літерат.

 

11.    

Савчук

Віра

Стадеївна

Уч. укр. мови і літерат.

 

12.    

Суслик

 Неля

Дмитрівна

Уч. укр. мови і літерат.

 

13.    

Власенко

 Людмила Миколаївна

Уч. укр. мови і літерат.

 

14.    

Гребенюк

Олена Анатоліївна

Учит.укр.мови та літ.

 

15.    

Настас

 Юлія Анатоліївна

Учит зар.літ

 

16.    

Бабій

 Таїсія

Михайлівна

Учит зар.літ

 

17.    

Шевчук

Тетяна

Василівна

Учит зар.літ

 

18.    

Новодацька

Валентина Володимирівна

Уч. математ.

 

19.    

Тернавська

 Галина Петрівна

Уч. математ.

 

20.    

Даценко

Олена Володимирівна

Уч. математ.,інф

 

21.    

Мостова

Наталія Володимирівна

Уч. математ.

 

 

22.    

Матюшенко

 Софія Іванівна

Уч.фізики

 

23.    

Тихолаз

Оксана Прокопівна

Уч. інформатики

 

24.    

Гунчак

Катерина Миколаївна

Уч. інформатики

 

25.    

Марущак

Наталя Михайлівна

Учитель фізики

 

26.    

Бурик

 Неоніла

Миколаївна

Уч. англ. мови

 

27.    

Кочмарук

Людмила Миколаївна

Уч. анг. мови

 

28.    

Солоненко

Олена Олегівна

Уч.анг.мови і літ

 

29.    

Тарасова

Лариса Броніславівна

Уч. англ..

мови

 

30.    

Гижко

 Ірина

Володимирівна

Уч. англ..

мови

 

31.    

Бобошко

 Альона Михайлівна

Уч. англ..

мови

 

32.    

Червінська

Анна В’ячеславівна

Уч.анг.мови

 

33.    

Самелюк

Валентина Михайлівна

Уч. географії

 

34.    

Васильєв

 Артем Юрійович

Уч. ОЗ

 

35.    

Власенко

Інна

Володимирівна

Уч.хімії

 

36.    

Свердлікова

Антоніна Олександрівна

Уч.географії, біології

 

37.    

Ніколашина

Людмила Іванівна

Уч. історії

 

38.    

Безсмертний

 Микола Борисович

Уч. історії та правозн.

 

39.    

Клекот  

Вікторія Володимирівна

Уч. історії

 

40.    

Кругляк

 Олександр Сергійович

Уч труд.   навчання

 

41.    

Ващула

Алла

Леонідівна

Уч. труд. навчання

 

42.    

Сєрачова

Тамара Аркадіївна

Уч. труд. навчання

 

43.    

Шамрай

Віталій Степанович

Уч.фізичної культури

 

44.    

Якимова

Марина Олегівна

Учитель фізкультури

 

45.    

Гроза

Олена

Олександрівна

Уч. фізкуль

тури

 

46.    

Мерженко

Володимир Васильович

Уч. музики

 

47.    

Годна

 Діана Іванівна

Уч.обр.мист

 

48.    

Блонська

Людмила Сергіївна

Уч. початкових класів

 

49.    

Маслянко

Алла Леонтіївна

Уч. укр. мова і літерат.

 

50.    

Каспрук

Ольга

Іванівна

Уч. початкових класів

 

51.    

Кухарчук

 Наталя Леонтіївна

Уч. початкових класів

 

 

52.    

Вітрук

Лариса

Миколаївна

Уч. початкових класів

 

53.    

Мельник

Юлія Василівна

Асист.учителя

 

54.    

Покрищук

Ольга Валентинівна

Уч. початкових класів

 

55.    

Пустова

Наталя Миколаївна

Уч. початкових класів

 

56.    

Камінська

Алла Володимирівна

Уч. початкових класів

 

57.    

Харченко

Людмила Дмитрівна

Уч. початкових класів

 

58.    

Купрій

Олена

Миколаївна

Уч. початкових класів

 

59.    

Мазуркевич

Олена Олександрівна

Уч. початкових класів

 

60.    

Гуцол

Олена

Іванівна

Вихователь ГПД

 

61.    

Товмач

Ляля

Мухаметівна

Вихователь ГПД

 

62.    

Дробата

 Світлана Миколаївна

Асистент учителя

 

63.    

Шамрай

 Алла

Іванівна

Учитель основ здоров’я

 

64.    

Гребенюк

Алла Сергіївна

Асистент учителя

 

65.    

Фіглярська

Оксана Миколаївна

Керівник гуртка

 

66.    

Камінський

 Ігор Андрійович

Учитель фізичної культури

 

67.    

Ришталовська Леоніда Олександрівна

Учитель захисту вітчизни

 

68.    

Садловська

Інна Василівна

Уч.поч.кл

 

69.    

Панасенко

 Наталя Сергіївна

Уч. початкових класів

 

70.    

Макарова

Вікторія Віталіївна

Уч. початкових класів

 

71.    

Дмитрук

Валентина Миколаївна

Асистент учителя

 

72.    

Цвень

 Юлія

Олександрівна

Асистент уч.

 

73.    

Копняк

Юлія Олегівна

Аистент учителя

 

 

Декретна відпустка та відпустка по догляду за дитиною

 

1.

Шаповалова Тетяна Володимирівна

Учитель англійської мови

2

Дердій  Алла

Петрівна

Уч. історії

ОЗ

3.

Ковальчук Катерина Олегівна

Уч. початкових класів