Табір

З 27 травня розпочав роботу пришкільний табір «Промінчик добра». У табору є своя символіка (прапор, гімн). Дружина табору налічує п’ять загонів («Ананаси», «НЛО», «Лідери», «Хоробре серце», «Rainbow»- англомовний загін ), за кожним з яких закріплюється своя аудиторія, вожаті-вихователі та вожаті-учні, котрі організовують діткам цікаве дозвілля та готують до участі у загальнотаборових заходах. Кожного ранку не обходиться без надзвичайно цікавої та енергійної зарядки, яку організовує фізичний керівник табору Камінський Ігор Андрійович, а музичний керівник Годна Діана Іванівна проводить чудові розважальні ігри.
Найпершим у плані став День знайомств. У цей тематичний день відбулась Ранкова зустріч (вибори президента та спікера табору, рухливі ігри, ознайомлення з режимом табору, складання правил спільного перебування в таборі, розучування таборової пісеньки «Сонячний промінчик»). Також, згідно плану, у таборі відбувся конкурс «Наша фішка», в ході якого загони на дверях аудиторій до кінця дня прикріпили малюнок, на якому творчо представили свій загін, назву, гасло та написали імена усіх членів загону. Конкурс оцінювався цього ж дня (загони отримали перемогу у номінаціях). Найяскравішою подією у День дебюту завжди є урочиста лінійка, присвячена відкриттю таборової зміни. На лінійці присутні почули виступ заступника директора табору Дробатої Світлани Миколаївни, президента табору (Ярослава Леся), прем’єр-міністра (Ульяни Гаврилянчик). Далі кожен загін, на чолі з командиром, оголошував свій девіз та речівку. Усі загони були нагороджені грамотами за конкурс «Наша фішка», а також табір заспівав пісеньку «Промінчик добра». Ульяна Гаврилянчик, Аліна Гуменюк, Марія Гіжевська порадували усіх вокальними дарунками. Весь табір взяв участь у розважальних мініквестах. День драйву відкрив для дітей розважальний квест, під час якого загони проходили локації («Танцюють усі», «Веселі завдання», «Драйвове коло», «Гаваї», «Шалені слова», «Алфавітний шар», «Кебета», «Тямки», «Весела доріжка», «Павутина») та шукали захований скарб. До фіналу дійшов 3-ій загін. Всі загони були нагороджені солодкими подарунками.

 

 

День світла і добра у таборі

 

Родзинкою Дня світла та добра було представлення фотосесії "Зворушливі моменти життя". І місце здобув другий загін "НЛО" із світлиною "Обійми". На тематичному заході до дня світла і добра загони демонстрували номери про дружбу, любов, добро та милосердя. Також дітки взяли участь у цікавих криголамах ("Казковий настрій", "Спортивний Колобок", "Дружнє караоке") та переглянули повчальні відеоролики ("Булінг", "Притча про кота"). Обличчям загону цього дня став загін "Хоробре серце", виборовши І місце у криголамі "Таємні серця".
День хореографії
День хореографії у "Промінчику добра" пройшов на свіжому повітрі. Усі загони взяли участь у танцювальному фестивалі "Раптівка", представивши яскраві запальні флеш-моби. Не обійшлось без розважальних ігор "Танці народів світу", "Живий гімн табору", "Життя у танці", "Рухливий мультик", "Танцювальна доріжка".
День дитинства
У День дитинства діти мали можливість переглянути повчальні мультики та взяти участь у відеозагадках. Музичний керівник Годна Діана Іванівна організувала загальнотаборове караоке, на якому усі дітки могли виконувати різноманітні пісні.
День загону
У День загонувідбулась конкурсно-розважальна програма «#Це мій загін». У програмі було шість конкурсів («Живий девіз», «Картинка вголос», «Танцювальний траверс», "Новий крокодил", «Швидка доставка», «Веселі тести»).

 

День англійської мови у "Промінчику добра"

 

У День англійської мови "Промінчик добра" здійснив віртуальну подорож до Великобританії, дізнавшись цікаві факти про цю країну та переглянувши захоплюючі відеоролики. Не залишила байдужими усіх телевізійна рубрика "Модна географія", English міні-квест та колективне танцкараоке. Усі загони підготували англомовний номер. "Ананасики" та "Лідери" порадували присутніх вокальним дарунком, "НЛО" та "Хоробре серце"продемонстрували мистецтво виразного читання, "Rainbow" розвеселили діток запальним танцем.
День музики
До Дня музики кожен загін підготував хорову пісню різного жанру (український фольклор, поп-музика, хіп-хоп-музика). Крім того, загони змагались у різних конкурсах ("Фокстрот загадки", "Музичні професії", "Мультфон"), мали можливість переглянути фільм про користь класичної музики та виконати дружню мотет-композицію.

 

День Тата та Фініш-день

 

 


Основним у День тата стало проведення філософсько-розважальної програми "Тато - високе призначення". Жителі "Промінчика добра" дізнались про роль батька, заглиблюючись в історію минулого світу, переглянули зворушливі кліпи родинного змісту, ознайомились із прислів'ями, які підтверджують значимість батька. Повчальний мультфільм "Настя і комп'ютер" нагадав дітям про справжні барви життя, про вічні цінності, закликаючи приділяти більше уваги рідним, аніж телефонам та комп'ютерам. Усі загони мали можливість поділитись своїми почуттями, взявши участь у конкурсах ("Таткова поезія", "Я і він", "Таємна професія"). Вожаті на папері висвітлили свою любов, підготувавши змістовні малюнки про татусів.
 Фініш-день
Головною подією Дня фінішу стала урочиста лінійка присвячена закриттю табору. Усі загони за сумлінність та творчість були нагороджені грамотами за перемогу у різноманітних номінаціях. На лінійці присутні почули виступ директора табору Вітрук Лариси Миколаївни, насолодились музичним дарунком від Вікторії Шклярук (гра на скрипці), запалились драйвовою піснею у виконанні Маргарити Байдецької та Вероніки Костюк. Кожен загін підготував цікавий танцювальний номер. Під час лінійки були проведені різноманітні ігри ("Таборові музичні загадки», «Маленькі сонечка», «Велике дружнє коло табору «Промінчик добра»», «Лісова пошта»). Завершальним моментом стала святкова дискотека та розмальовування діток музичним керівником Годною Діаною Іванівною.
Недарма наш табір має сонячну назву "Промінчик добра". Тепер сонячний промінчик, зігрівши теплом та турботою, відпускає діток у сонячне літо!Щиро дякуємо усім за цей чудовий яскравий етап літніх канікул!!!