12 тиждень навчання у НУШ

Пригодою із Крапелькою

Справжньою, цікавою і пізнавальною пригодою разом із Крапелькою запам'ятався 12 тиждень навчання у НУШ.
У ході якого в учнів формувалися уявлення про розподіл води на Землі; значення її для рослин, тварин, людей; а також знайомство з водоймами рідного краю. Першокласники вчилися досліджувати деякі властивості води (дослід "Крокуюча вода", лайфхак з водою, створювали свій кругообіг води з підручних засобів та інші), а ще виробляли навички економного використання водних ресурсів.
Даний тематичний тиждень був спрямований на формування здоров'язбережної компетентності. Яскравим прикладом є опрацьована казка Г.А.Іваниці "Як Білий Чарівник із Феєю-крапелькою перемогли Чаклуна Поліо". Із даного сюжету діти зробили висновок, що Крапелькою може бути не тільки вода, а й життєво необхідна речовина для людини (вакцина).
І лише 2 крапельки даної речовини можуть врятувати людині життя.
Тому посміхайтеся частіше☺ і будьте здорові!!!

03.12.2018 | Aдмін