«Світ моїх захоплень»

Мабуть, немає людини, яка б нічим не цікавилася. Головне в житті – мати якесь улюблене заняття. По тому, що цікавитьлюдину, можна зрозуміти, які риси характеру вона виховуєу собі. Про це говорили учні 6-А  класу на годині-презентації «Світ моїх захоплень».Діти отримали відомості із тлумачного словника про значення слова «хобі», добирали синоніми до цього слова, пригадали прислів’я та приказки про захоплення, дізналися про хобі відомих людей.Учні з великим задоволенням розповідали про свої уподобання та захоплення, демонстрували свої таланти, ділилися своїми планами на майбутнє. Цікавим був перегляд відеоролика про незвичні захоплення людей, а також презентація класу. Це дало змогу дізнатисяучням про культуру та звичаї різних народів світу.  Про любов до музики, спів у хорірозповілиСиченко А. та Петрунь А.ВміннятанцюватипродемонструвалиСуліма М., Бойко Д., Скульська В.А учасниц іхореографічного гуртка «Едельвейс» розповіли про свою любов до танців і подякували керівнику гуртка Фіглярській О.М.Учасниця гуртка« Умілі ручки» Скульська В. показала красу, створену власними руками: вироби із фетру, кукли-мотанки і поділилася враженнями про участь у конкурсі «Зоряні мости», м.Львів.    Виставку малюнків фарбами представили Гладиш О. і Кревуш А.Про своє захоплення волейболом, греко-римською боротьбою розповіли групи дітей, які продемонстрували всім свої нагороди – грамоти і медалі, а такожознайомили присутніх із перевагами цих видів спорту.На святі були присутні батьки, які раділи успіхам дітей. Ткач Наталя розповіла дітям про своє хобі – втготовлення смаколиків і пригостила  ними усіх присутніх.Захоплення, зацікавлення, інтереси – це безмежний світ можливостей для кожного. Саме такі виховні заходи допомагают побачити учнів з іншої сторони і потоваришувати з ними.

Класний керівник 6-А

Олена Алєксєєва