Загальношкільний аукціон ідей

«З чого почати боротьбу з булінгом у школах»

Учні 10 –А класу під керівництвом класного керівника Савчук В.С. підготували і провели загальношкільний аукціон ідей «З чого почати боротьбу з булінгом у школах»
   За допомогою різноманітних цікавих інтерактивних вправ, інсценізацій, презентацій, відео зі шкільного життя десятикласники ознайомили  учнів 5-7 класів з поняттям булінгу ,його видами та проявами; навчали конструктивно вирішувати конфліктні ситуації, толерантно спілкуватися, формували знання з правил безпечної поведінки в мережі Інтернет. Навчав протидіяти булінгу Нік Вуйчич (відео «Як протидіяти булінгу у школах?»)
       Підсумовуючи всі ідеї, школярі прийшли до висновку, що потрібно завжди пам’ятати правило: «Усе, що хочете, щоб робили вам люди, те робіть їм і ви»

23.11.2018 | Aдмін