«Інклюзія в умовах сучасної української школи»

В рамках співпраці між навчальними закладами 02 листопада  2018 року в нашому закладі відбулася зустріч із  заступником директора Вінницького інституту Університету «Україна», кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри журналістики та інформаційних технологій  Ілініч Світланою Юріївною, яка досліджує особливості організації інклюзивного навчання людей з інвалідністю в умовах вищого начального закладу та на волонтерських засадах проводить тренінги, просвітницькі заходи, спрямовані на підвищення рівня обізнаності педагогів з питань інклюзивного навчання.

Під час зустрічі обговорювалася проблема формування інклюзивного освітнього середовища в загальноосвітніх навчальних закладах, підвищення компетентності педагогічних працівників та руйнування суспільних стереотипів щодо освіти таких дітей. Крім того, у педагогів була можливість отримати відповіді на питання, які виникли в процесі роботи в інклюзивних класах.

03.11.2018 | Aдмін