«У світі цікавих професій»

9-А клас

Задля розширення знань учнів про різноманітність існуючих професій, допомоги у виборі майбутньої професії, ознайомлення із ринком праці місцевого регіону на базі 9-А класу Забуликою Оксаною Прокопівною проведено виховний захід на тему «У світі цікавих професій». Із вступної розповіді - притчі учні зрозуміли  про можливі варіанти життєвого шляху. Психолог школи познайомила із формулою вибору професії, з’ясувавши до якого типу професії схильні юнаки та дівчата. Над пошуком цікавої інформації до заходу потрудились і самі учні, які довели до відома присутніх особливості різноманітних професій (архітектора, учителя, лікаря, залізничника).   Цікавим моментом заходу став виступ учителя української мови та літератури. Олена Олександівна емоційно та щиро розповіла про любов до своєї професії, захоплення школою та дітьми, а медична сестра Леоніда Олександрівна наголосила на труднощах  роботи медика.  Оксана Прокопівна оптимістично завершила спікування з побажанням обрати професію, яка б відповідала здібностям та умінням вихованців,  приносила радість та задоволення.

26.10.2018 | Aдмін