Молодіжний інтерактив

«Медіаорбіта»

У ГО "АЮЖ" є гарна традиція проводити молодіжні інтерактиви в усіх школах міста. Цього навчального року найперше юні лідери завітали до ЗОШ № 6, де ознайомились із темою медіаосвіти. Про те, що заклад став експериментальним щодо впровадження медіа грамотності на 2017-2022 роки, повідомила директор Людмила Бігун. Голова об'єднання Аліна Паламарчук привітала присутніх (керівника ГО "АЮЖ" Тетяну Шевченко, педагогів та лідерів усіх шкіл міста), побажавши подальшого успіху та натхнення у роботі, а президент школи Дмитро Свічинський активував учнівську артіль «Медіаорбіта». Інформаційний меседж «Два слова про медіакульутру» презентувала Софія Ярова, її продовжила Вікторія Білан, провівши гру «Часові рамки». Наступним моментом стала позитив-сторінка «Про номофобію» (телефонну залежність), організована Веронікою Расуловою. Владислав Полігас розповів про небезпечні поняття у медіа просторі (фейк, парасоціальність, ігроманія, кібербулінг, телеманія), надавши слово Валерії Грибик, яка провела з присутніми тест на медіа залежність. Суперечливі почуття викликало в учасників відеоспостереження: разом із Катериною Товпигою лідери обговорювали сучасні кліпи різного змісту. Завершальною сторінкою стало представлення усіма виступаючими та школярами середньої ланки (Дариною Демченко, Анною Нікітченко, Єгором Катерчуком) агітбригади «Медіа-adept». Головну ідею медіаосвіти можна сформулювати словами всесвітньо відомого публіциста Сема Харріса: «Небезпека не в тому, що комп’ютери будуть мислити як люди, а в тому, що люди почнуть мислити як компютери».

На данном изображении может находиться: 20 человек, люди улыбаются, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: гостиная и в помещении

26.10.2018 | Aдмін