100-річчя В.О.Сухомлинського

До Дня народження найвидатнішого педагога ХХ сторіччя Василя Сухомлинського у 1-А класі пройшов урок ,,під відкритим небом,“,, Все в лісі співає“.

Учні 1-В класу, вшановуючи пам'ять видатного педагога та письменника В. О. Сухомлинського,  із захопленням створювали діафільм за казками письменника,  виконували завдання та раділи спільному успіху.

У 2-Б класі інсценізували уривки з казок В. О. Сухомлинського та провели вікторину "Відгадай з якої казки!"

Учні 2-В класу побували в шкільній бібліотеці. Переглянули виставку та послухали цікаву розповідь про життя та творчість В.О.Сухомлинського.

3-А провели цікавий урок присвячений до 100-річчя В.О.Сухомлинського

Учні 3-Б класу відвідали цікаву та пізнавальну виставку в бібліотеці нашої школи присвячену 100 річниці В.О. Сухомлинського. Діти дізналися багато цікавого про видатного вчителя та письменника

5-Б клас приєднався до флешмобу до 100-річчя В.О.Сухомлинського. Інсценізація твору «Ледача подушка»

9-В приєднався до флешмобу