Загальношкільна учнівська конференція

Лідери 5-11 класів зібрались в одній залі

20 вересня відбулась загальношкільна учнівська конференція, на якій екс-президент урочисто привітала новообраного у травні президента учнівської республіки «Лідер» Дмитра Свічинського та спікера Вероніку Расулову. Журналіст Софія Ярова привітали нових лідерів 5-их класів та розповіла про Левовий знак УР «Лідер». Спікер Вероніка Расулова запросила до перформансу  новообраних лідерів. Міністр внутрішніх справ Катерина Товпига представила відеоролик «Нова шкільна форма», міністр інформації Марія Гіжевська оживила операцію «Золота вісімнадцятка», Анастасія Коваль (Міністрество  екології) запросила до участі у акції «Чисті школи – чисте довкілля», Владислав Мідяний (Міністерство здоров’я) розповів про впровадження медіаосвіти та медіа грамотності, зосередивши увагу на небезпечному понятті «Кібербулінг». Анастасія Рязанова (Міністерство соціального захисту) гооворили про позитивну психологічну атмосферу у школі, Вікторія Скакун та Вікторія Білан (Міністерство освіти) оживили кафедру відмінників «Пароль до успіху». Конференція сприяє формуванню творчого ставлення до справи шкільного врядування.

21.09.2018 | Aдмін