Голуб миру

Міжнародний день миру

Щороку різні заходи та кампанії проходять в усьому світі з метою привернути увагу до масштабної роботи в підтримку миру, а також задля того, щоби поширити інформацію серед окремих осіб, громад та суспільств задля глибшого розуміння проблем, які перешкоджають мирному співіснуванню та обміну інформацією та досвідом для його досягнення. Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття. Знамениті люди беруть участь в якості Посланців миру й привертають увагу людей в усьому світі до важливості миру.В Україні, Організація Об`єднаних Націй вже втретє ініціює всеукраїнську кампанію «Голуб миру», в той час, коли питання миру є особливо нагальними для України. Учні ЗОШ № 6 м. Жмеринки долучились до кампанії, взявши участь у конверзації «Голуб миру». Під час бесіди ділились думками, ідеями та прагненнями щодо подолання перешкод на шляху до миру, дійшовши висновку, що потрібно починати, в першу чергу, з себе,зі своєї душі та вчинків.

21.09.2018 | Aдмін