Відкриття Олімпійського тижня

Піднесена атмосфера панує у школі  завдяки  відкриттю  Олімпійського тижня (11 вересня)

Гарному початку шкільних днів сприяє піднесена атмосфера, яка панує у школі  завдяки  відкриттю  Олімпійського тижня (11 вересня). Неймовірним зарядом енергії слугувало захоплююче відкриття Олімпійського тижня. Винос олімпійського прапора було доручено зіркам спортивного життя. Яскравим моментом стало запалення олімпійського вогню Євгеном Кузевичем. Також на лінійці було повідомлено про олімпійські символи й атрибути та проведено запальну зарядку і яскравий                флеш-моб. Влучним та змістовним був виступ директора школи Бігун Людмили та МСУ з важкої атлетики, МС з пауерліфтингу, МСМК з армліфтингу  Малюшицького Вячеслава. Для дітей це не просто Олімпійський тиждень, це ковток свіжого ранкового  повітря під час змагань, приємна атмосфера затишного шкільного двору, світлі обличчя учителів, які розділяють з учнями їх спортивний запал та шалену енергетику. Передусім, це справжнє дитинство, радісне і безтурботне, коли вони можуть щиро спілкуватись між собою мовою гри та спорту.

12.09.2018 | Aдмін