Табір

«Промінчик добра»

Пришкільний табір «Промінчик добра» працював з  29 травня по 15 червня 2018 року.  У табору є своя символіка (прапор, гімн). Дружина табору налічує п’ять  загонів («Дивосвіт», «Чемпіони», «Смайлики», «Невгамовні», «Good friends»- англомовний загін ), за кожним  з яких закріплюється своя аудиторія, вожаті-вихователі та вожаті-учні, котрі організовують діткам цікаве дозвілля та готують до участі у загальнотаборових заходах.

За планом табору відбулось 15 тематичних днів (День знайомств, дебюту, драйву, дитинства, музики, мистецтва, спорту, загону, мультфільму, природи, англійської мови, світла та добра, талантів та рекордів, сонячних променів).

Кожного ранку не обходилось  без надзвичайно цікавої  та енергійної зарядки, яку організовував фізичний керівник табору Камінський Ігор Андрійович, а музичний керівник Годна Діана Іванівна  проводила чудові розважальні ігри.

Найпершим у плані став День знайомств.  У цей тематичний день відбулась Ранкова зустріч (вибори президента та спікера табору, рухливі ігри, ознайомлення з режимом табору, складання правил спільного перебування в таборі, розучування таборової пісеньки «Сонячний промінчик»). Також, згідно плану, у таборі відбувся конкурс«Логотип загону», в ході якого загони на дверях аудиторій до кінця дня прикріпили малюнок, на якому творчо представили свій загін, назву, гасло та написали імена усіх членів загону. Конкурс оцінювався цього ж дня (загони отримали перемогу у номінаціях).

Найяскравішою подією у День дебюту завжди є урочиста лінійка, присвячена відкриттю таборової зміни. На лінійці присутні почули виступ президента табору (Артема Мазуркевича), прем’єр-міністра (Анни Манзюк). Далі кожен загін, на чолі з командиром, оголошував свій девіз та речівку. Усі загони були нагороджені грамотами за конкурс «Логотип загону», а також табір заспівав пісеньку «Промінчик добра». Ульяна Гаврилянчик у хвилину обіймів виконала пісню «Діти України», Діана Іванівна організувала флеш-моб, також усі дітки взяли участь у музичному квесті.

День драйву відкрив для дітей  розважальний квест, під час якого загони проходили локації («Пароль від мультфільму», «Веселі завдання», «Драйвове коло», «Гаваї», «Шалені слова», «Алфавітний шар», «Кебета», «Тямки», «Весела доріжка», «Павутина») та шукали захований скарб. До фіналу дійшов 5-ий загін. Всі загони були нагороджені солодкими подарунками. Цього ж дня відбувся танцювальний фестиваль «Наш майданс», на якому усі загони презентували яскраві флеш-моби.

У День дитинства діти мали можливість відвідати концерт, присвячений Дню дитинства, який відбувся на міській площі. У День мистецтва працівники ЦПР провели з членами табору цікаві майстер-класи, а Годна Діана Іванівна організувала загально таборове караоке, на якому усі дітки могли виконувати різноманітні пісні.У День спорту команда табору «Веселі промінці» взяла участь у міських спортивних змаганнях (команду готував та супроводжував фізичний інструктор Камінський Ігор Андрійович).

У День загону відбулась конкурсно-розважальна програма «Неймовірні загони». У програмі було 5 конкурсів («Живий девіз», «Картинка вголос», «Представлення», «Швидка доставка», «Веселі тести»). Журі (фізичний керівник табору Камінський Ігор Андрійович та  музичний керівник Годна Діана Іванівна), належним чином оцінивши команди, визначили загін-переможець («Смайлики»). У цей день вожаті влаштували тематичну фотосесію для свого загону і кожної дитини. Діана Іванівна розмалювала усіх діток у таборі яскравими тату.

На пізнавальній конверзації «Колориста природа» (День природи) діти дізнались цікаві факти про пустелі, гори, моря і океани, тварин та рослин (вожаті підготували вікторини та слайдові презентації), також відбулись різноманітні ігри («Жива фігура», «Природа мовою музики»).

Основним у День англійської мови  став захід «Подорож Великобританією», насичений пізнавальними відеороликами, англомовними флеш-мобами та розвиваючими іграми. ВИХОВАТЕЛІ англомовного загону підготували надзвичайно цікаві, насичені яскравою наочність та пізнавальними іграми завдання. Під час заходу загони по черзі декламували поезії англійською мовою, виконували англомовні пісні та танці.

Родзинкою  Дня світла та добра було створення «Позитив-стіни» (загони виготовляли смайлики та прикріплювали їх у цікавій формі біля входу до школи).На експрес-спілкуванні «Загальнолюдські цінності» загони представили агітбригади про любов, добро та дружбу. Також переглядались матеріали фото сесії, яку проводили вожаті.

День талантів  розпочався конкурсом «Таланти та рекорди маленьких промінців». Чотири конкурси («Мовою тіла», «Логотип  загону», «Домашнє завдання», «Відгадай предмет») допомогли розкрити уміння та таланти загонів. Журі (фізичний керівник табору Камінський Ігор Андрійович та  музичний керівник Годна Діана Іванівна), належним чином оцінивши команди, визначили загін-переможець («Смайлики» - подвійні переможці).

Головною подією Дня сонячних променів стала урочиста лінійка  присвячена закриттю табору. Усі загони за сумлінність та творчість були нагороджені грамотами за перемогу у різноманітних номінаціях. На лінійці присутні почули виступ директора табору (Вітрук Лариси Миколаївни), президента табору (Артема Мазуркевича), прем’єр-міністра (Анни Манзюк).  Під час лінійки були проведені різноманітні ігри (Таборові музичні загадки», «Маленькі сонечка», «Велике дружнє коло табору «Промінчик добра»», «Швидка доставка»). Завершальним моментом табором зміни стала святкова дискотека.

Ми усі, вихователі, вожаті, працівники табору, йшли до однієї єдиної мети – пробудити в дітях їх внутрішню енергію, найтонші струни людської душі, де є місце любові, теплу та щирості. Усім - конкурсами, заходами, іграми та розвагами, ми бажали пробудити високі життєві прагнення.

15.06.2018 | Aдмін