свято!!!

Зворушливе свято останнього дзвоника

Остання п’ятниця травня – важливий день для учнів усієї країни та нашої школи в тому числі! І якщо школярі молодшого віку з нетерпінням чекали сигналу, який відпустив їх на довгоочікуваний відпочинок, то багато дев’ятикласників та випускників старшої школи цього дня почули свій останній шкільний дзвінок! А це означає, що прийшов час вирушити в нове, доросле, життя! Урочиста лінійка розпочалась привітанням директора, яка виступила із найсвітлішими та найщирішими словами для усіх школярів та випускників. Зворушливою була хвилина побажань від першокласників. Вокальним подарунком порадувала усіх Дарія Кабаровська, а хореографічну майстерність проявив гурт «Едельвейс» у запальному  флешмобі. Найяскравішим моментом став прощальний виступ одинадцятикласників, які випускали кульки в честь свого дитинства, батьків, учителів та майбутнього. А маленькі першачки за традицією подарували старшим маленькі дзвіночки як символ шкільних років. Емоційний епізод лінійки створили Дарія Кравченко та Дарія Кордоньська, заспівавши зворушливу пісню, під час якої одинадцятикласники біля дзвоника на асфальті писали свої імена.  Не обходиться жодна лінійка без вальсу випускників, який яскраво перейшов у драйвовий флешмоб. І останні дзвоник дали директора школи Людмила Василівна та випускники (Дарія Кордонська, Сергій Ярошенко, Катерина Лучко,Юрій Джурабаєв )

30.05.2018 | Aдмін