Батьківські збори

Для батьків майбутніх першокласників

4 травня 2018 року в загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів № 6  відбулися  збори для батьків майбутніх першокласників, де всі присутні мали змогу ознайомитися з умовами вступу до  закладу, поспілкуватись про важливість співпраці та порозуміння між батьками учнів та вчителями.

Цьогорічні збори були надзвичайно актуальними, адже у наступному навчальному році першокласники будуть навчатися згідно Державного стандарту початкової освіти,  за оновленими методиками навчання, які передбачає Нова Українська Школа.

З привітальним словом до батьків звернулася директор школи Бігун Людмила Василівна, яка презентувала відеоролик про досягнення та успіхи навчального закладу.

Про підготовку дітей до вступу в 1-й клас, психологічну та педагогічну готовність до навчання, умови прийому до навчального закладу, зміни які очікуються у Новій українській школі  розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Захарчук Наталія Григорівна. Також вона представила майбутніх вчителів 1-х класів, які проходять навчання по Новій українській школі,  а саме: Купрій Олена Миколаївну, Каспрук Ольгу Іванівну, Мазуркевич Олену Олександрівну, Садловську Інну Василівну та  дала відповіді на найчастіші запитання, що ставлять батьки майбутніх першокласників.

Вчителі 1-х класів акцентували увагу батьків на формі одягу майбутніх першокласників, облаштуванні робочого місця та комплектування шкільного приладдя.

Загалом збори пройшли у теплій та доброзичливій обстановці.

11 травня 2018 року відбулася довгоочікувана зустріч майбутніх першокласників із своїми вчителями. Діти, які прийшли разом з батьками, знайомилися з майбутніми вчителями, класними кімнатами та закладом.

13.05.2018 | Aдмін