Відкритий урок «Гроші. Історія виникнення, види та функції грошей»

16 листопада 2017 року у школі проведено міське методичне об’єднання учителів економіки на тему «Діяльнісний підхід як необхідна умова розвитку умінь і навичок учня, застосування здобутих знань у практичних ситуаціях»

Учитель економіки Мостова Н.В. провела урок «Гроші. Історія виникнення, види та функції грошей», використовуючи сучасні методи та  засоби.

Наступним етапом методооб`єднання була робота економічного ділового клубу для старшокласників «Сучасні гроші»

Заполонила увагу старшокласників та гостей інформація керуючого Жмеринським відділенням ощадбанку Михальського А.В. У процесі розмови зав’язався цікавий діалог.

Очільник союзу юристів у Вінницькій області Гончар О.В. провів  освітню годину економічної грамотності для учасників методичного об’єднання з питань впровадження реформ (освітньої, пенсійної, медичної)

Всі проведені заходи та розглянуті питання є актуальними для учнівської молоді.

17.11.2017 | Aдмін