День цивільного захисту.

25 квітня 2018 року на базі нашої школи пройшов  День цивільного захисту.

25 квітня 2018 року на базі нашої школи пройшов  День цивільного захисту. Програма Дня цивільного захисту в школі була цікавою й насиченою. У холі школи організовано оглядову виставку „Засоби захисту органів дихання, шкіри ” та організовано конкурс малюнка «Цивільний захист очами дітей».

Для учнів було проведено різнопланові заходи, зокрема бесіди, вікторини, відпрацювання нормативів ЦЗ, практичні заняття з надання домедичної допомоги постраждалим, тренування по користуванню індивідуальними засобами захисту органів дихання.

Вчителі 1-4 класів провели бесіди з учнями: «Дії за сигналом «УВАГА ВСІМ!»», «Поводження з вибухонебезпечними предметами», «Чим небезпечна пожежа». З учнями  6-8 класів проведені бесіди за наступною тематикою:«Дії за сигналом «УВАГА ВСІМ!»», «Класифікація надзвичайних ситуацій», «Поводження з вибухонебезпечними предметами».

З учнями 8-9 класів була проведена вікторина по наданню домедичної допомоги.

Останнім етапом Дня цивільного захисту за сигналом було проведено оповіщення учасників навчально-виховного процесу про пожежу на території школи. Учні під керівництвом учителів організовано, без паніки, згідно з планом евакуації покинули приміщення школи та вийшли на подвір’я навчального закладу.

День цивільного захисту проведено на достатньому організаційно-методичному рівні. Педагоги обмінялися досвідом в організації навчальної роботи з питань безпеки життєдіяльності, а школярі отримали багато корисної інформації та закріпили її на практиці.

03.05.2018 | Aдмін