Відбулося міське методичне об'єднання вихователів ГПД

«Психолого-педагогічні аспекти організації дозвілля дітей у ГПД»

Допомогти дитині реалізувати свій пізнавальний, творчий потенціал, навчитися з користю використовувати свій вільний час – є важливими задачами закладів освіти, що ефективно розв’язуються за допомогою групи продовженого дня. Батьки все частіше вирішують віддавати дитину у школу, у якій діє така група. Вихователі ГПД у свою чергу щодня працюють із учнями в позаурочний час. Крокуючи у ногу із часом, цікавляться реформуванням освітньої сфери, готуються до Нової української школи.

24 квітня 2018 року вихователі ГПД шкіл нашого міста зустрілися разом на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 на міському методичному об'єднанні вихователів ГПД, який був присвячений темі:  «Психолого-педагогічні аспекти організації дозвілля дітей у ГПД».

Основні теоретичні питання висвітлювалися виступаючими в мультимедійних презентаціях.

Під час практичного модулю для учасників семінару вихователь ГПД Гуцол Олена Іванівна представила театралізовану виставу: «Колобок іде до школи», Товмач Ляля Мухаметівна провела спортивно-оздоровчу годину «Здорове тіло і здоровий дух,я-твій друг і ти-мій друг!».

Завершальним етапом було засідання круглого столу, в якому взяли участь всі учасники семінару. Колеги щедро поділились досвідом роботи в своїх навчальних закладах та позитивно відмітили  діяльність педагогічного колективу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Захарчук Наталія Григорівна

03.05.2018 | Aдмін