Світ петриківського розпису

Майстриня Петриківки з міста Вінниці Вашковська Оксана Володимирівна завітала до нашої школи та провела професійні майстер-класи.

Сьогодні учні 3-Б класу знову полинули у дивний світ фантазії і краси – світ петриківського розпису, в царину тепла і яскравих кольорів.

Випускники 11-А класу теж

мандрували  у чарівний світ літа. Під час цих мандрів хлопці та дівчата   опановували секрети майстерності петриківського розпису, створили свої малюнкові неповторні твори.

Класні керівники Блонська Людмила Сергіївна та Гребенюк Олена Анатоліївна, батьки учнів  3-Б та 11-А щиро дякують Оксані Володимирівні за цікаву зустріч та можливість виявити промінчики таланту у кожної дитини.

24.04.2018 | Aдмін