Заняття Школи педагогічної адаптації

Відбулося міське навчання Школи педагогічної адаптації

12  квітня 2018 року у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 відбулося міське навчання Школи педагогічної адаптації за темою: «Особливості застосування диференційованого та індивідуального підходів до навчання». 11 молодих фахівців зі всіх шкіл міста, стаж роботи яких менше 3-х років, прийняли участь у даному навчанні.

Заняття розпочалося із живописної майстерні «Кшталт закладу». Учні 8-Б класу презентували рідну школу. Після закінчення презентації директор школи Бігун Людмила Василівна побажала усім учасникам навчання творчого натхнення та плідної праці.

Далі методист управління освіти Жмеринської міської ради Мазур Ірина Миколаївна розкрила мотивацію теми.

Після цього заступник директора з навчально-виховної роботи Захарчук Наталія Григорівна провела з присутніми вправу «Солодка інтерпретація «Смаколики»».

В рамках запланованих заходів соціальний педагог Полігас Альона Анатоліївна представила Новітній педагогічний кейс: «Дитиноцентризм-найважливіша умова забезпечення перебудови та оновлення освітнього процесу».

Теоретико-презентаційний модуль закінчила виступом з питання: «Особливості застосування диференційованого та індивідуального підходів до навчання» заступник директора з навчально-виховної роботи Захарчук Наталія Григорівна

Надалі молоді фахівці відвідали показові уроки з історії України – 8-Б клас, англійської мова 5-В та 7-А класи , української мови у 4-А класі та математики у 2-А класу, у якому навчається дитина з інклюзивною формою освіти.

Після показових уроків у рамках розділу «Креативний коректор» учасникам заняття було продемонстровано творчу мозаїку «Весела метабола», вона включала у себе різновид проведення фізкультхвилинок, та проведено годину «Handmade» під час якої учасники піділені на групи мали змогу власноруч виготовити Тематичні  лепбуки.

Загалом заняття пройшло конструктивно, вчителі отримали відповіді на поставлення питання. Отже, Школа педагогічної адаптації – це важлива сходинка професійного зростання молодих педагогів.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Захарчук Наталія Григорівна

17.04.2018 | Aдмін