Новини


"Ми горді тим, що українці зроду"

 Щороку у закладі оживає славна сторінка історії України. Для нашої школи стало глибоко укоріненою традицією проводити подібний конкурс, коли вчителі та учні стають свідками змагання між представниками сьомих класів. Цього року пробуджувати у присутніх розважальної програми життєву активність та патріотизм пощастило   учасникам команд 7-А, 7-Б та 7-В класу. У підготовці до конкурсу маленьким козакам допомагали їх класні керівники (Гижко Ірина Володимирівна, Кочмарук Людмила Миколаївна, Власенко Інна Володимирівна).

 Не було меж захвату та радості  присутніх від перегляду виступів команд у конкурсі «Візитка». Найбільше хвилювань в учасників викликала участь у історичному конкурсі, де вони повинні були відповісти на запитання ведучих із звичаїв та побуту козацтва. Море втіхи та сміху подаровано залу завдяки танцювальному конкурсу, у якому учасники виконували танцювальні елементи гопака.

Що не кажи, а наші козачата ще такі маленькі, але надзвичайно  відважні, адже їм не забракло мужності та сили духу вийти на сцену і проявити себе якнайкраще. І хоч усі не можуть вибороти перше місце (переможці – команда         7-А), але важливий кінцевий результат. Попри все це велике свято допомагає учням та вчителям нашої школи бути згуртованими та дружніми, воно об’єднує нас, дає змогу побути разом, провести приємно та корисно позаурочний час. Адже збереження  народних та шкільних традицій виховує кожного учня, пробуджує в ньому дисциплінованість, повагу до ближнього, уміння прощати, допомагати та любити.

 16.11.2017 | Aдмін

Вернутись назад