Cемінар керівників

У ЗОШ № 6 пройшов семінар  керівників закладів загальної середньої освіти м. Жмеринки

Днями у місті відбувся семінар керівників закладів загальної середньої освіти, організований директором, адміністрацією та педагогічним  колективом ЗОШ № 6. В зв’язку з реалізацією  в освіті Концепції Нової української школи, не викликає сумнівів актуальність та доцільність теми семінару  ««Управлінська роль керівника школи щодо формування здоров’язбережувальної компетенції та навчально-інтелектуальних і творчих здібностей школярів у контексті нової освітньої парадигми». Зі вступним словом до гостей звернулась зав. методичним кабінетом управління освіти Світлана Заграй, яка наголосила на важливості підготовки вчителів на шляху  створення нового освітнього середовища. Учні  8-Б класу з керівником Наталією Мостовою у ході живописної майстерні «Кшталт закладу» презентували рідну школу. Практичний психолог Анна Баланюк організувала рефлексійну вправу на знайомство «Міцний горішок». Теоретико-практичний блок заходу розпочала директор ЗОШ № 6 Людмила Бігун, презентувавши інформаційний меседж «Як створити школу нового покоління. Сучасний керівник – трансформатор оновленого змісту освіти». Учасники семінару під час перегляду експрес-інтерв’ю  «У ногу з часом» отримали відповіді на важливі питання(«Якою повинна бути нова українська школа?», «Про що мріють учні, батьки та учителі?»). Сюрпризом для гостей став відеоролик «Імідж керівника», у якому від імені учнів усіх навчальних закладів середньої освіти міста, вихованців спортивної школи  та ЦПР пролунали теплі слова в адресу своїх керівників.  Творчою та плідною була робота в групах керівників та методистів під час мініфестивалю малюнків «Чарівна паличка»,  де були окреслені мрії та бажання учасників щодо впровадження нового освітнього стандарту в своїх закладах. Багато цікавого з досвіду діяльності                 ЗОШ № 6  розповіла директор Людмила Бігун у ході педагогічного кейсу «Впровадження здоров’язбережувальної компетентності, розвиток пізнавальних та творчих здібностей школяра: моделювання нової освітньої парадигми». Соціальний  педагог Альона Полігас ознайомила присутніх із основними поняттями медіаосвіти, провела вправу «Моє медіаполе», розповіла про те, що ЗОШ № 6  стала експериментальною у впровадженні медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику. Найяскравішим моментом семінару  стала творча мозаїка «Весела метабола». Гості мали змогу побачити, як у закладі організовується активний відпочинок школярів під час перерв (танцювальні розваги, веселі зарядки, релаксаційні вправи, фотохвилинки). Психологічним зціленням «Казковий десерт» (1-А клас, керівник Ольга Покрищук) стартував презентаційний блок семінару. Міністр інформації Анастасія Стахміч оживила учнівський альянс  «Інноваційні форми роботи в діяльності шкільного парламенту». Яскравим екологічним дефіле продемонстровано креативні вбрання - творчі результати  акції «Сміття на служіння мистецтву». Учні  5-11 класів у ході агітбригади «Медіа - adept» наголосили на тому, що медіаграмотність – шлях до психічного здоров’я. Панорама майстерності «Золоте сяйво»  продемонструвала таланти колективу (вокальні дарунки гурту учителів «Дивоцвіт», хореографічні номери «Едельвейс»). Педагог-організатор Наталя Ошовська під час поетичної криголами «Імідж керівника» у віршованій формі розповіла про усіх учасників семінару. Завершальною стала підсумкова конверзація «Освіта у місті», на якій присутні мали можливість висловити свої побажання освіті Жмеринки. Начальник управління освіти Аліна Твердохліб  підтвердила актуальність теми семінару, подякувала за гарну організацію заходу, побажала усім керівникам активно та сміливо працювати у напрямку практичного впровадження нової української школи.

Педагог-організатор Наталя Ошовська

03.04.2018 | Aдмін