«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»

літературно-музичне свято

14 березня в актовій залі ЗОШ №6 відбулося літературно-музичне свято – творча світлиця «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», присвячене вшануванню пам’яті Великого сина українського народу – Тараса Шевченка.

Учні 9-А класу, під керівництвом класного керівника Савчук В.С., декламували поезії Кобзаря, інсценізували уривки з його поем, співали пісні на слова Шевченка.

Усі присутні поринули у світ невмирущого Шевченкового слова. Як заповіт, лунали слова: «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття, Тебе своїм сучасником звемо»

Цінуймо же спадщину Шевченка. Вчімося у нього.

«Шевченко – наш. Він для усіх століть. Він, як Ісус Христос для України», - зворушливо і переконливо звучали ці рядки з уст учнів 9-А клас.

До сліз зворушила доля Катерини, з однойменної поеми Шевченка. Роль дівчини – покритки неперевершено зіграла Бабкіна Катерина, учениця 9-А класу.

Єдиною втіхою Шевченка була Оксана Коваленко, дівчина-сусідка, товаришка у дитячих забавах, яка зявилася перед глядачем Богданою з самим Кобзарем (Кочмалою Владиславом)

Так зворушливо говорить Кочмала Влад – Тарасик: «Матусю, я буду добрим. Я хочу, щоб моя зірочка світила яскраво.»

15.03.2018 | Aдмін