Міні-міс 2018

У закладі відбувся традиційний конкурс «Міні-міс 2018»

У закладі відбувся традиційний конкурс «Міні-міс 2018», учасницями якого стали учениці третіх класів (Гаврилянчик Ульяна, Сулима Дарина, Борбуцька Софія). Дівчата представляли себе у різноманітних конкурсах (Творчий конкурс, «Красномовна Міні-міс», танцювальний  «Мовою тіла», інтелектуальний «Кругозір», «Оркестровий феєрверк»). Усі дівчата достойно представили себе у кожній сфері, продемонструвавши свої таланти, уміння, погляди та почуття. Конкурсанток оцінювали члени журі (ЗДВР Посвалюк Т. М., ЗДНВР у початковій школі Захарчук Н. Г. та секретар Учнівської республіки «Лідер» Артур Ільницький).

Щиро дякуємо учасницям, батькам, групам підтримки за прояв креативу та подарований гарний настрій!!!

02.03.2018 | Aдмін