Перший дзвоник

Нетрадиційний формат трепетного свята

Замість традиційного загальношкільного рандеву, усі класні керівники нашого закладу активували свято першого дзвоника у дружніх класних колективах, радісно та позитивно зустрівши дорогих учнів. На здобувачів освіти чекали приємні привітання, драйвові віртуальні переклички, мотиваційні побажання, колективні караоке,    онлайн-квести та флешмоби, просякнуті патріотичною тематикою. Найбільш хвилюючими стали зустрічі для першачків та учнів третіх, п’ятих, десятих класів, на яких чекали нові вчителі та новосформовані колективи. Звісно, це не той жаданий і довгоочікуваний перший дзвоник, до якого ми звикли, але безперечно радісно, що є можливість почути голоси дорогих однокласників і побачити рідні обличчя, хай і з екрану монітора. Хоча деякі класи обрали офлайн-формат зустрічі, що надзвичайно втішає. Нехай Свято першого дзвоника відкриє перед юними хлопцями та дівчатами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці!

02.09.2022 | Aдмін