Новини


Педрада31 серпня 2022 року  у Опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 6 відбулося засідання педагогічної ради за темою «Безпечне освітнє середовище як складова внутрішньої системи забезпечення якості освіти»

Директор школи Бігун Л.В.  розповіла про форми навчання під час воєнного стану, шляхи  евакуації  до сховища , його  готовність до початку навчального року та забезпечення умов перебування там учнів під час повітряної небезпеки (запас води, харчових продуктів, інтернету). Засідання педагогічної ради перервала повітряна небезпека, тому всі присутні перейшли до сховища. Полігас  А. А., соціальний педагог, наголосила на важливості не піддаватися паніці вчителям, щоб у разі необхідності підтримати учнів, заспокоїти їх, адже  психологічний стан дітей погіршився під час війни також приділяти  особливу увагу поведінці дітей, зважати на їх емоційний стан, щоб вчасно надати професійну допомогу.

Заступник ДНВР Кругляк Л.Д. розповіла про освітні програми на 2022-2023 н. р., особливості навчання та оцінювання учнів 5 класів, налаштувала педагогів на роботу у новому  форматі.01.09.2022 | Aдмін

Вернутись назад