Волонтери

В рамках проекту «Ми – патріоти України»  9 грудня у закладі пройшла зустріч з представниками волонтерського корпусу Жмеринської територіальної громади. У школі працює волонтерський загін «Я – волонтер» (координатор Тарасова Л.Б.), який тісно співпрацює з місцевими волонтерами, проводить акції по збору і передачі домашніх смаколиків та листів підтримки воїнам ООС. В школі є волонтерські родини, які своїм незламним духом  і безмежною  любов’ю запалюють серця великої шкільної родини. Це родини Кунцевич, Муравських, Бардецьких та Тимчук. Нещодавно волонтери повернулися вже з 57 поїздки зі Сходу, поділилися враженнями, привезли вітання та подяки від воїнів. Наразі в школі проходить акція «ДОЛУЧИМОСЬ ДО ПРИВІТАНЬ НА ПЕРЕДОВІЙ»  для передачі новорічних малюнків, оберегів, листівок.

13.12.2021 | Aдмін