Пам'ять

героїв

Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні
Про трагічні події семирічної давнини не забувають педагоги та здобувачі освіти нашого закладу. Революцію Гідності та світлу пам'ять героїв згадали у ході годин спілкування, штрих-бесід, паліативних (міні) заходів. Під час різноманітних форм роботи школярі не оминули історію трагічних подій та сторінки життя Героїв України, наших земляків – Леоніда Полянського і Валерія Брезденюка.
Невимовний біль, смуток та скорбота переповнили серце старшокласників під час «Тихої акції» біля міського пам’ятника Героям Небесної Сотні. Особливо приємним для учнів 9-10 класі було те, що вони мали можливість долучитись до міського заходу, виготовивши ангелочків в знак пам’яті про світлий подвиг Героїв, які нині на небесах.
Традиційним є покладання квітів напередодні Дня Гідності до меморіальної дошки на честь випускника закладу, героя України Леоніда Полянського. І цьогоріч світлі лампадки і квіти біля школи нагадали нам про великий подвиг.
Пам’ятний тиждень на вшанування учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні у закладі пройшов у закладі надзвичайно насичено. Адже це наш невід’ємний обов’язок пам’ятати скорботні хвилини Революції Гідності та берегти світлу пам'ять про тих, хто відстоював людські цінності.

19.02.2021 | Aдмін