Метод

проєктів

Метод проєктів – ефективний засіб формування ключових компетентностей учнів.

Сьогодні перед педагогами поставлено методичне завдання – реалізувати на практиці компетентнісний підхід. У географічній освіті це інноваційний напрям. Однією з технологій навчання і виховання  є метод проєктів. На уроках географії ця технологія дає можливість у стінах школи формувати життєві компетентності, творчу особистість, пробуджує і розвиває в дитині талант, дає можливості дітям осмислено застосовувати свої знання, реалізує їхні соціальні потреби, формує мотивацію до навчання.

З метою розвитку пізнавальних, творчих інтересів , уміння самостійно конструювати свої знання, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі учням 6-Б класу під час вивчення теми «Літосфера» було запропоновано виконати  проектну роботу.   Для засвоєння знань  будови Землі та процесів  вулканізму з різних підручних матеріалів були виготовлені та представлені роботи більшістю здобувачів освіти класу. Працюючи над проектом, учні оволодівати комплексом географічних умінь — пізнавальних, практичних, оціночних, основ взаємодії.

Вчитель географії Т.Посвалюк

18.12.2020 | Aдмін