Школо, ми готові!

Опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 приєднався до проведення інформаційної кампанії про безпечне навчання під час пандемії «Школо, ми готові!», яку запустило МОН України спільно з дитячим фондом ООН. Метою кампанії є простими словами розказати про правила та умови навчання в період пандемії, які допоможуть зберегти здоров’я.
З початком нового навчального року працівники закладу та здобувачі освіти дотримуються рекомендацій щодо умов карантину, які надало МОН. У закладі створено умови для соціального дистанціювання і уникнення скупчень. Відкрито чотири входи до будівлі, збільшено відстань між партами та столами у їдальні, використано розмітку на підлозі для організованого руху коридорами, виокремлено зони переміщення та встановлено гнучкий графік занять для різних вікових категорій учнів (заклад працює у дві зміни). Працівники закладу проходять обов’язковий температурний скринінг перед початком робочого дня, по коридорах закладу переміщуються виключно у масках. При вході до приміщення організоване місце для обробки рук антисептиком. Усі класні колективи забезпечені дезінфікуючими та миючими засобами, засобами індивідуального захисту (у кожній аудиторії є місця для обробки рук та збору використаних масок і рукавичок). Контролюється та забезпечується регулярне прибирання та провітрювання аудиторій. Для методичної діяльності педагогів використовуються великі приміщення (актова зала). Спілкування педагогів із батьками здійснюється переважно дистанційно за допомогою доступних засобів зв'язку. Для ознайомлення з інформацією про COVID-19 по школі створено консультхаут (інформаційні куточки). Уже два тижні поспіль успішно проводяться уроки на відкритому повітрі. Задля безпечного дозвілля здобувачів освіти виокремлено зони відпочинку для різних вікових категорій та облаштовано внутрішній двір школи. Можна із впевненістю сказати, що заклад готовий до нового навчального року в умовах пандемії та успішно дотримується умов карантину.

15.09.2020 | Aдмін