Довгоочікуваний

раут

Сьогодні школярі та педагоги зустрілись на довгоочікуваному святковому рауті, який символізує початок нового навчального року. У кожного класного колективу зі своїм керівником був унікальний неповторний старт. Звісно, найбільш хвилюючий та урочистий старт у першачків, які поповнили цьогоріч нашу шкільну родину. Яскраве, дружелюбне та позитивне свято - знайомство окремо для кожного класу провели керівники: Мазуркевич Олена Олександрівна (1-А), Садловська Інна Василівна і Цвень Юлія Олександрівна (асистент педагога) (1-Б) та Купрій Олена Миколаївна (1-В). Окрім чудових заходів вчителі підготували прекрасні фотозони для своїх першокласників.
Окрасою святкового дня стала чудова фотолокація, біля якої мали змогу зробити світлину на пам'ять школярі, педагоги, батьки та гості.
Безмежно дякуємо нашим чудовим класним керівникам, які з любов’ю та сумлінням зустріли юних хлопців та дівчат, провівши незабутні та дружелюбні заходи!!! Це драйвові квести, рефлексійні зустрічі, інтелектуальні ігри, години спогадів та планів, тренінги, живі газети, уявні подорожі…
Вітаємо наших маленьких та забавних першокласничків, вітаємо новостворені 10-ті класи з їх керівниками (Кочмарук Л. М. та Гижко І. В.), вітаємо усіх школярів, педагогів, батьків із довгоочікуваною зустріччю, із новим навчальним роком!!! Інтелектуального натхнення, любові до праці, здійснення найсвітліших мрій!!!

01.09.2020 | Aдмін