33 тиждень

тема " Літо"

33 тиждень дистанційного навчання у Новій українській школі було присвячено темі" Літо". Працюючи по цій темі учні вчилися спостерігати за сезонними змінами в живій і неживій природі влітку, розвивали навички дослідницької діяльності, узагальнили свої набутті знання і разом з батьками планували як свої знання будуть використовувати у повсякденному житті. Переглядаючи велику кількість відео матеріалу, перечитуючи статті, оповідання діти формували в себе звичку здорового способу життя, вчилися як правильно харчуватися, щоб бути здоровими. Вивчали правила безпечної поведінки під час літніх канікул. Батьки разом з дітьми планували які справи вони мають вирішити під час канікул, щоб відпочинок був цікавим, враховуючи дитячі мрії. Багато хто з дітей мріють подорожувати чарівними куточками нашої України, щоб помилуватися її краєвидами. Учні активно спілкувалися між собою, ділилися своїми знаннями. Регулярно в групу скидали повідомлення-цікавинки про рослини і тварини рідного краю, презентували свої власні вироби. 21 травня відзначали свято День вишиванки. Діти були активними під час підготовки і святкування цього свята. Вивчали вірші, пісні про вишиванку. Ділились повідомленнями про святкування цього свята в Україні і за кордоном. Презентували свої фото у вишиванках, малюнки, розробки, вишивки своїх родичів. 33 тиждень навчання довів , що наші дітки вміють гарно працювати, святкувати і активно готуються до літнього відпочинку.

23.05.2020 | Aдмін