Участь у проєкту

“Zero Waste School”

Участь закладу у інтенсивній освітній програмі
проєкту “Zero Waste School”
У зв’язку із перемогою ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 у відборі на проєкт “Zero Waste School” 23 квітня команді закладу у складі педагогів (Людмили Бігун, Інни Власенко) та учнів (Марії Гіжевської та Владислава Каплуна) випала нагода взяти участь у онлайн навчанні, організатором якого є всеукраїнська благодійа організації фонду Кличка. Конференція налаштувала учасників на екодружній спосіб життя. Під час інтенсивної освітньої програми слухачів закликали усвідомити важливість зміни ставлення до природних ресурсів, навчали правильному сортуванню відходів,ознайомлювали з дієвими кроками на шляху до здорової екології, провели швидку гра у форматі Kahoot. Директорка Klitschko Foundation Аліна Носенко акцентувала увагу на актуальності та необхідності вивчення такого навчального курсу, як Сталий розвиток, спрямованого на здобуття умінь і навичок у сфері оптимальної діяльності по відношенню до довкілля та якості життя. У проєкті “Zero Waste School”, який покликаний запровадити культуру сортування відходів у школах та громадах, беруть участь 300 учасників з різних куточків України. Їх об’єднує одна мета – зробити своє місто чи село чистим та затишним. Випускники програми влаштовуватимуть навчальні екопрограми для жителів своїх міст. Сподіваємось, що команда нашого закладу впевнено та завзято крокуватиме до екодружнього способу життя. А поки чекаємо з нетерпінням наступної зустрічі!

16.05.2020 | Aдмін