32 тиждень

«Ми – українці. Ми– європейці»

32  тиждень дистанційного навчання у Новій українській школі присвячено темі «Ми – українці. Ми– європейці». Вивчаючи її, діти дізнаються багато цікавої інформації про Європейський Союз, Україну, наші традиції та символи, національне вбрання.
Учні вчаться поважати одне одного, вивчили назви деяких країн Європи:  ознайомилися з визначними місцями, звичаями людей, які живуть у різних країнах, персонажами казок і мультфільмів, тваринами, національними пам'ятками, а також  дізнались багато цікавинок про символи нашого народу та інших країн.
Учні ознайомились із  мистецтвом вишивки, які існують види візерунків та які відмінності ми можемо спостерігати в орнаментах різних регіонів. А також, про те що вишиванка – це не просто красивий одяг, адже кожен символ на ній – потужний оберіг. Більше того, у вишивці можна легко закодувати наші імена! І це неймовірно цікаво. Діти мали можливість вирушити в  уявну подорож Європою, поговорити про європейські цінності, чому вони саме такі, чи зміняться вони з роками.
32-й тиждень пройшов пізнавально та цікаво, де учні із задоволення виконували різні творчі роботи.

15.05.2020 | Aдмін