31 тиждень

" Моя родина"

Під час дистанційного навчання учні перших класів продовжували навчання за тематичними тижнями. 31 тиждень був присвячений родині, сім'ї. Він так і називався " Моя родина".
Під час цього тижня першокласники зрозуміли, що родина – це не просто слово. Це уособлення любові, радості, турботи і різних емоцій, які супроводжують нас протягом усього життя.
Робота протягом тижня сприяла розширенню знань учнів  про сім’ю , рід, її значення для людини, пробуджувала інтерес до історії свого роду, вчила шанобливо ставитись до членів сім’ї.  Для того, щоб діти краще розібралися з поняттями «сім’я» та «родина», розширили свої знання про родинні відносини та сформували правила поведінки, були запропоновані різні види роботи. Це і розповіді про свою сім'ю, оформлення родовідного дерева, вивчення прислів'їв і приказок про родину, створення вітальної листівки до Дня матері.
Діти із задоволенням включалися в роботу, ділилися своїми роботами, відео, голосовим повідомленнями.

09.05.2020 | Aдмін