22 тиждень НУШ

Транспорт

22  тиждень  у Новій українській школі – тиждень Транспорту!  Першокласники дізналися чимало цікавої інформації  про різні види транспорту  та поглибили свої знання про правила дорожнього руху. Учнів ознайомлено  із небезпекою, яка може  підстерігати  під час прогулянок на вулиці, із призначенням світлофору  та правилами поведінки на дорозі. Отримані знання  сприяли формуванню  у дітей  дисципліни щодо поведінки на дорозі; вихованню інтересу та поваги до роботи працівників усіх видів  транспортних засобів, а також  культури поведінки  у громадському транспорті. Цікавими та корисними для учнів були вправи «Транспорт моєї місцевості», «Як бути гарним пасажиром?», «Для чого потрібні правила дорожнього руху?», «Чи впливає транспорт на довкілля?».  Тиждень пройшов цікаво й пізнавально.

02.03.2020 | Aдмін