21 тиждень

НУШ

Двадцять перший тиждень у Новій українській школі присвячено ознайомленню учнів 1 класу із книгами та читанням. Завдяки цьому діти змогли усвідомити, що читання є невід’ємною складовою нашого розвитку. Удосконавлювали читацькі навички і формували власні уподобання у світі дитячої літератури.

Школярі дізнавалися навіщо потрібно читати книжки та яке значення має читання у нашому житті. Крім того, першокласники усвідомлювали важливість дбайливого ставлення до книги.

На кінець тижня школярі прийшли до висновку, що успішне навчання неможливе без регулярного та вдумливого читання. Читати не тільки корисно для особистого розвитку, це ще й цікаво, адже так ми розвиваємо фантазію та уяву. Разом шукали відповіді на запитання:

Чи вміємо ми читати?Що ми можемо читати?Що таке книга? Чим книга відрізняється від газет та журналів?Як називають людину, що створює книгу?Чим за значенням різняться слова «читати» та «розуміти»?

А на завершення всі отримали посвідчення юного читача

24.02.2020 | Aдмін