Міжнародний день

рідної мови

21-го лютого всі народи світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Це незвичайне свято, і відзначають його по-особливому. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова – це великий скарб народу. І у нашому закладі відбулась низка заходів. Шанувальники рідного слова згуртовувались протягом дня під час перерв на мовознавчі мініфоруми та відеоцікавинки. Діти довідалися факти з історії походження української мови, почули про основні родзинки, надихнулись красою та багатством рідного слова. Учні 6-А (керівник - Гребенюк О. А.) класу показали гарні знання з рідної мови під час лінгвістичних конкурсів та мовознавчих вправ. Подібні форми роботи розкривають для здобувачів освіти барвистий світ українського слова, його велич та силу.

22.02.2020 | Aдмін