Вони помирали,

щоб Україна жила!

Саме під такою назвою 20 лютого у ЗОШ І-ІІІ ст.№6 відбувся загальношкільний захід гідності та патріотизму до Дня Героїв Небесної Сотні, який підготували учні 10-А класу та класний керівник Наталя Мостова. Рідні загиблих Героїв України Леоніда Полянського та Валерія Брезденюка, представники міської влади, депутати, адміністрація закладу, учні 5-10 класів зібралися біля меморіальної дошки, щоб віддати шану Героям Небесної Сотні, нашим землякам – Леонідові Полянському (вихованцю ЗОШ №6) і Валерію Брезденюку.

Кожного дня, за будь-якої погоди, біля дошки завжди горять лампадки, і живі квіти нагадують нам, що герої не вмирають.

Ми повинні пам’ятати своїх патріотів і зробити все необхідне , аби їх смерті не були марними, а держава стала такою, за яку вони боролися!

Учні 10-А класу

20.02.2020 | Aдмін