«Розвиток управлінської компетенції

в умовах «Нової української школи»

Польсько-український проєкт «Розвиток  управлінської  компетенції   в умовах

« Нової української школи»

14 лютого 2020 року, в рамках проєкту  «Розвиток  управлінської  компетенції   в умовах «Нової української школи»  розпочався дводенний тренінг для 20 керівників та методистів навчальних закладів з Вінницької області. Заступник директора ЗОШ І-ІІІ ст.№6 Посвалюк Т.М. пройшла конкурсний відбор, який проводився ВОАОМС спільно з Партнерами, стала учасником даного проєкту  від Жмеринської міської ОТГ.

Захід є першим етапом спільного проєкту Фундації «FERSO» (Республіка Польща), Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування,  КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» та Громадської організації «Ідеї для людей».

Привітати учасників з початком проєкту прийшли керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці Магда Арсеніч, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна, ректор КВНЗ “Вінницька академія неперервної освіти” Степан Дровозюк, проректор з науково-пелагогічної роботи та міжнародного співробітництва КВНЗ Олена Герасімова, а також тренери з польської сторони Марцін Юзафацюк та Ярослав Ващик.

По завершенню навчань у Вінниці, учасники проєкту візьмуть участь у  навчальному  візиті до Лодзя та розроблять Стратегії роботи власних шкіл.

17.02.2020 | Aдмін