18 тиждень

"Я мандрiвник"

Якщо ти мрієш мандрувати, то ти досконало пізнаєш світ, побачиш і почуєш багато и, будеш потрапляти в різні ситуації і вміло долатимеш перешкоди, навчишся спілкуватися з людьми на різних мовах і як правильно себе вести з тваринами. Відповідно до модельної навчальної програми, темою вісімнадцятого тижня НУШ є " Я мандрівник". Працюючи діти дізналися хто такий мандрівник, ознайомилися з відомими мандрівниками світу та їх дослідженнями. Формували навички дослідницької діяльності, вчилися узагальнювати набутті знання під час досліду і аналізували як ці знання можна використовувати у повсякденному житті. Учні познайомилися з найважливішими географічними об'єктами та пам'ятками культури рідного краю. Пізнавали світ мандруючи Австралієць, Африкою, Антарктидою. Порівнювали умови приживання людей на цих континентах і зробили висновки про негативні наслідки засмічення природи. Підсумовуючи роботу тижня діти намагалися спланувати свою мандрівку, пояснили які речі необхідно взяти із собою і зрозуміли, якщо мріяти про мандрівку, то мрії обов'язково здійсняться.

27.01.2020 | Aдмін