Лідерський інсайт

для членів учнівського врядування 5-11 класів

Новий Закон "Про повну загальну середню освіту" передбачає посилення учнівського врядування, право учнів брати участь у засіданнях педагогічної ради з питань, що стосуються організації та реалізації освітнього процесу. Для того, щоб здобувачі освіти були готові до подібних відповідальних справ їм необхідна належна підготовка. Однією із форм такої підготовки є інтерактиви та інсайти, під час яких школярі обговорюють важливі аспекти лідерської діяльності. "Класним віншуванням" президент Вероніка Расулова розпочала загальношкільну зустріч, запрошуючи лідерів до тематичних питань із "Рундука жеребів". Спікер Оксана Радченко за змістом відеоролика ("Фокус лідера") провела візуальні тести. Зважаючи на участь нашого закладу у всеукраїнському експерименті з медіаосвітньої практики, Вікторія Стрельченко торкнулась теми "Як розпізнати фейк" (Міністерство здоров'я та спорту). Дарина Герасимчук (Міністерство внутрішніх справ) представила пранк "Чергування по школі". Міністр освіти Анастасія Муляренко розповіла про новації нового Закону "Про повну загальну середню освіту". Прояви та шляхи подолання дискримінації обговорювали Яна Федчук та Вікторія Кухар (міністерство соціального захисту). Маргарита Барціцька активувала традиційну "Золоту сімнадцятку", під час якої президенти 9-10 класів влаштували мінідебати. Увазі присутніх був запропонований Анастасією Рязановою (міністерство культури) перегляд фільму "Селфіманія". Валерія Переведенцева та Юлія Карловська (міністерство екології та праці) провели екомініквест, під час якої лідери фотографувалися зі знаком ОК та ставали обличчям конференції. У ході рухливої ділової гри присутні домовились сумлінно та творчо ставитись до справи учнівського врядування.

24.01.2020 | Aдмін