17 тиждень НУШ

«Світ захоплень»

Якщо у тебе є захоплення, то ти - цікава особистість, яка ніколи не нудьгує у вільний час. Тому мати хобі – чудово. Це знають навіть першачки. Саме тому, відповідно до Модельної навчальної програми, темою сімнадцятого тижня НУШ є «Світ захоплень». Протягом цього тижня учні дізналися багато цікавих фактів про те, якими бувають захоплення, чому вони корисні, і як, маючи захоплення, досягти успіху, та знайшли для себе чудове хобі. Учні дізналися про нестандартні хобі, карвінг - художнє вирізання красивих фігурок з овочів та фруктів, малювання на воді технікою ебру. Учні навчились висловлювати свою думку, активно слухати в умовах усного спілкування, взаємодіяти з однокласниками. 17 тиждень був насиченим та цікавим.

20.01.2020 | Aдмін