16 тиждень НУШ

" Зимові свята"

Працюючи над темою 16 тижня " Зимові свята" учні спостерігали за соціальними змінами в житті людей перед святами та під час свят, знайомилися з мистецькими творами про зимові свята,вивчали колядки, щедрівки. Разом з батьками складали святкове меню і підрахували як можна зекономити кошти і час підготовки, коли в сім'ї будуть співпрацювати.

Діти планували як можна зустрічати свята, щоб було весело і цікаво. Першокласники відвідали Резеденцію Діда Мороза. З великим задоволенням вони брали участь в конкурсах, хороводах, іграх. Під час майстер-класу учні виготовляли новорічні прикраси. З великим інтересом знайомилися з повідомленями як святкують в інших країнах. В гарно прикрашенній класній кімнаті діти зустрічали Діда Мороза і Снігуроньку, яким розповідали вірші, співали пісні, ділилися своїми таємницями про виготовленні власними руками подарунки для рідних за що отримували солодощі. Ми, учні перших класів школи 6 вітаємо всіх зі святами і закликаємо бути обережними при святкуванні. Гарних Вам свят!

13.01.2020 | Aдмін