15 тиждень НУШ

присвячений подорожі у часі

Що таке час? Як його виміряти? З чого складається рік? Навіщо потрібен календар? На ці та інші запитання учні перших класів дізналися відповіді протягом п’ятнадцятого навчального тижня, який, згідно з Модельною навчальною програмою, присвячений подорожі у часі.

Наприкінці цього тижня школярі уже знають назви днів тижня, пір року та місяців, навчилися користуватися календарем і аналізувати зміни у природі, робити досліди та узагальнювати побачене. Діти подумки мандрували у часі, довідалися, де зимують пташки та чим відрізняються холодні й теплі кольори.

Цей тиждень передсвятковий, тому багато часу приділили оздобленню класних кімнат та виготовленню новорічних прикрас.

І, звичайно, до всіх першокласників завітав Святий Миколай, кожен отримав солодкий подарунок. Головне, що діти отримали урок доброти і милосердя, бо й самі на деякий час побували в ролі помічників Святого Миколая.

26.12.2019 | Aдмін