Сучасний мультифункціональний

спортивний майданчик.

Яскрава подія відбулася у Жмеринці у понеділок, 16 грудня. У мікрорайоні «ТЕЦ», на території школи №6 відкрили сучасний мультифункціональний спортивний майданчик зі штучним покриттям.

По сучасному, без перерізання стрічки, але з показовими виступами черлідерів та кращих спортсменів школи, спортивний комплекс презентували для усієї громади міста.

Фото Жмеринка.City

На початку присутніх привітав секретар міської ради Юрій Світлак, який зауважив, що 2019 рік у Жмеринці визначили розвитком спорту, і результати роботи вже можуть оцінити городяни.

«На День міста ми відкрили оновлений басейн, на території школи-ліцей облаштували міні-стадіон зі штучним покриттям, у школі №1 облаштували мотузковий парк, а тепер на території школи №6 відкриваємо сучасний спортивний майданчик. Зупинятися на цьому не плануємо, вже почали підготовку до реконструкції міської парку. І в наступному році спільними зусиллями нам вдасться відкрити нові спортивні майданчики і скейт-парк ,як ми і обіцяли ініціативній молоді нашого міста», – акцентував Юрій Світлак.

У своєму виступі очільник Жмеринки подякував за підтримку і можливості розвитку різних галузей міста голові Вінницької обласної державної адміністрації Владиславу Скальському.

Керівник Вінниччини презентував для освітнього закладу спортивний інвентар та й сам влучив баскетбольним м’ячем до корзини.

«Саме активна позиція та готовність до співфінансування створюють належні умови для реалізації таких проектів. Загалом на території Вінницької області вже побудували 100 майданчиків зі штучним покриття. Розвиток спорту – це один із пріоритетів держави, адже краще інвестувати  в здоровий спосіб життя, аніж потім в охорону здоров’я. За активної позиції місцевої влади ми розвиватимемо спортивну інфраструктуру, щоб діти були здоровішими, а громади мали стале майбутнє», – наголосив голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський.

Депутат обласної ради Олександр Крученюк побажав учнівській молоді міста високих спортивних досягнень, а керівництву міста подякував за створення належних умов для розвитку дітей: «Жмеринка серйозно заявила на столицю області в галузі спорту, результати вже є, а попереду, впевнений, ще багато хороших проектів та задумів».

Перший заступник міського голови Анатолій Білоус вручив подяки за оперативну і якісну роботу виконавцям, які втілили проект у життя, – фахівцям ТОВ «Гарант» та директору школи №6. Керівник навчального закладу Людмила Бігун висловила слова вдячності усім, хто допоміг втілити проект в реальність, а також наголосила, що учні школи тепер змушені бути лідерами міських спортивних змагань.

Залучити додаткові інвестиції для реалізації проекту, підготувати проектно-кошторисну документацію, виконати усі підготовчі роботи та слідкувати за виконанням на усіх етапах – за усім цим стоїть щоденна робота працівників відділів та управлінь Жмеринської міської ради.

Загальна вартість проекту – 1 мільйон 450 тисяч гривень, з яких 700 тисяч – фінансування з обласного бюджету, 450 тисяч – з державного. До загальної вартості відносяться виготовлення проектно-кошторисної документації, виконання робіт, придбання усіх необхідних матеріалів, авторський і технічний нагляд.

Наприкінці святкового дійства усіх дітей та гостей частували на святковому ярмарку, а учні ще довго не розходилися із території спортивного майданчика – хтось грав, а хтось робив фото на згадку.

Молодь міста позитивно відреагувала на відкриття спортивного майданчика у мікрорайоні «ТЕЦ» та з радістю поділилися своїми думками. Більше подробиць – у нашому відео.

17.12.2019 | Aдмін