14 тиждень НУШ

«Таємниці космосу»

14 навчальний тиждень «Таємниці космосу» відкрив для учнів безліч цікавих можливостей: вони дізналися багато цікавинок про нашу планету та про космос: Що можна побачити в космосі, як та чому відбувається добові зміни у природі. На кінець тижня учні дізналися, чому день змінює ніч, навчилися визначати час за годинником, зрозуміли роль Сонця у житті Землі та фантазували про життя на інших планетах. Уявно мандруючи космосом, школярі розпізнали геометричні фігури, вимірювали та порівнювала довжину відрізків у макеті ракети, читали вголос короткі тексти з метою отримання інформації, обговорювали зміст мультимедійного повідомлення, створювали композиції «Таємниці космосу» з танграму та пластиліну.

16.12.2019 | Aдмін