Екоторбинка vs пакет

всеукраїнський флешмоб

Екоторбинка vs пакет: ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 долучилася до всеукраїнського флешмобу

Екоторбинка - стильний аксесуар у сучасному мегаполісі ! Користуючись екосумкою, ви не завдаєте шкоди навколишньому середовищу. У цьому переконались учні 6-Б класу, які 9 грудня провели майстер-клас з розпису екоторбинок, який присвячений проекту «Роздільний метод сортування сміття». За підримки проекту Проміс "Роздільний метод збирання побутових відходів у м. Жмеринка" Вперше в стінах ЗОШ І-ІІІ №6 ступенів в ході проведення тижня сталої енергії, за підтримки міської ради, діти розмальовували екоторбинки, де змогли проявити свої здібності та вміння. Разом із класним керівником Годною Діаною Іванівною учні підійшли до такої роботи творчо та креативно, розписавши свої імена на торбинках .Також до такої творчої роботи долучилися заступник директора, Посвалюк Тетяна Миколаївна та директор школи, Бігун Людмила Василівна.

Людмила Василівна поділилася своїми знаннями щодо використання екоторбинок: «Щоб поліетиленовий пакет розклався, потрібно понад 100 років. У деяких країнах такі торбинки заборонили використовувати взагалі. Що стосується екосумки - це стильно! Вона ідеально пасує до певного образу, має кращий вигляд, ніж поліетиленовий пакет»

Головна мета проекту– привернути увагу людей до проблеми забруднення довкілля через надмірне використання пластику. Тому ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 запрошує усіх жителів міста долучитися до флешмобу під хештегом #покажи_свою_торбинку

11.12.2019 | Aдмін