Цикл моновистав

Оксани Іваненків

27 листопада до нашої ЗОШ І-ІІІ ступенів N6 завітала відома людина, артистка, режисер, член спілки театральних діячів України Оксана Євгенівна Іваненків.

Моновистава — один із найскладніших театральних жанрів. Уся увага глядачів сфокусована на одному акторові, який здатний перетворити оповідь у сценічне дійство.

Акторські здібності та глибина жіночої душі просто заворожували. Склалося таке враження, що саме вона автор творів, котрі декламує, адже переживала кожне слово, як щось своє, рідне. Оксана Євгенівна надихнула дітей на ліричний лад. Усі присутні були вражені силою таланту цієї полум’яної патріотки України, її феноменальною пам’яттю, вмінням перевтілюватися, акторською майстерністю.

Оксана Євгенівна провела цикл моновистав для учнів 5-11 класів. У її виконанні прозвучали твори Тараса Шевченка, Івана Котляревського, Василя Симоненка, Лесі Українки та ін.

Діти мали змогу не тільки бути в ролі глядача, але й спробувати себе в ролі актора. Глядачі були приємно вражені виступом акторки, її грою та вмінням зацікавити публіку. У всіх залишився гарний настрій та позитивні емоції.

З нетерпінням чекатимемо нових зустрічей з Оксаною Євгенівною!

28.11.2019 | Aдмін