Новини


EPSON ROАDSHOW

Вінниця, 20 листопада, 2019 рік. 

Учителі ЗОШ №6 відвідали презентацію високопродуктивних та економічних друкуючих пристроїв та надсучасних проекційних рішень Epson.

У рамках заходу мали можливість поспілкуватися з представниками компанії Epson, протестувати техніку, побачити в роботі програмне забезпечення для адміністрування і контролю процесу друку, а найголовніше – дізналися як підвищити ефективність освітнього процесу за допомогою техніки.

Програма заходу: вітальна кава, презентація та демонстрація обладнання.

Із 10 варіантів принтерів наведу приклад двох. Ознайомилися з високошвидкісними настільними видавничими системами. Принтером і БФП серії Epson WorkForsePro. Даному пристрою не потрібно додатковий час на розігрів, оскільки в струменевих принтерах відсутні нагрівальні елементи. У чорному режимі друку швидкість досягає 34 стор/хв у стандартному 24 стор/хв. Швидкість не залежить від кількості символів на сторінці. Друкує на найтоншому папері. Хороша модель для загального використання учнями, вчителями, батьками. Другий принтер і БФП серії Work Force Pro RIPS. Функція «Конфіденційний друк», ПЗ для відстежування витрат на друк. Модель для учительської. Кожен учитель користується принтером за допомогою спеціальної картки, на якій встановлений ліміт друку сторінок.

Проектори, надсучасні ультрависокої якості. З можливостями спільної роботи одночасно учителя і учня біля дошки дозволяється 6 торкань. Керування жестами, наприклад перегортати слайди презентації рухом руки. Велике, яскраве, реалістичне зображення, що приковує увагу при будь-якому освітлені.

Інтерактивні проектори, для яких не знадобиться мультимедійна дошка, а лише біла глянцева поверхня. Ультракороткофокусні проектори розміщуються 5-10см від екрана, тоді тінь доповідача ніколи не буде з’являтися на екрані. Мобільні проектори, які можна носити з собою з класу в клас в спеціальній сумці.

Якщо у вас немає коштів а техніка для вас є необхідністю, тоді обираємо модель точно уявляємо її у своїх мріях та те як ви з нею працюєте в найдрібніших деталях. Потім мрії перетворюємо в цілі, і отримуємо бажане.21.11.2019 | Aдмін

Вернутись назад